Krapų sėjimo paslaptis, dėl kurios sėklos sudygsta dukart greičiau

8662
Patinka? Duok Like!

Gana dažnai daržininkai skundžiasi krapų auginimo sunkumais: sėklos nesudygsta išvis arba labai retai, daigai pasirodo lėtai, kartais tenka laukti apie mėnesį, kad pamatytum pirmuosius daigelius.

Jei sėklos kokybiškos, tai šios problemos kyla dėl apvalkalo, kuriuo jos padengtos. Dažniausiai šis apvalkalas skleidžiasi labai ilgai.

Tokiu būdu, kad pagreitintumėte sėklų dygimo procesą, būtina suminkštinti sėklų apvalkalą, tam reikės 3% vandenilio peroksido tirpalo.

Viskas, ką būtina padaryti – paprasčiausiai užpilti sėklas vandenilio peroksidu ir palikti 30 min. Vandenilio
peroksidas ardys apvalkalą, kuris neleidžia sėkloms sudygti, tuo pačiu nepakenkdamas pačioms sėkloms.

Apdorotas sėklas būtina perplauti tekančiu vandeniu ir išdžiovinti.

Paruoštas sėklas sėkite iš anksto sudrėkintose duobutėse ir lengvai užberkite žeme.

Daigai pasirodys jau po 5-7 d. Po 2 savaičių lysvėse bus daug jaunų ir šviežių žalumynų.

Analogišku būdu sėjimui galima paruošti morkų sėklas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353