Kartais nutinka, kad papuošalai iš brangaus mėnulio metalo ima ir pajuoduoja. Ir neturi reikšmės, kad tu juos prižiūri ir reguliariai valai.

Ką sako liaudies išmintis?

Į klausimą, kodėl juoduoja sidabras, liaudies gyduoliai (žiniuoniai) atsako, kad tai yra kažkieno prakeikimas arba veikiantis blogo palinkėjimas. Juk, kaip žinote, sidabras yra valantis antibakterinis metalas, štai kodėl sidabriniai stalo įrankiai labai vertinami.

Bet jei patamsėjo žiedelis, kurį nešioji nuolat, tau pasakys, kad tu gali ir neištekėti.

Jei tamsėja auskarai, tai liudija apie stiprų nužiūrėjimą.

O štai jei pajuoduoja kryželis, kurį nešioji, tai jau tikrai negerai.

Bet viska yra ir mokslinis paaiškinimas. Dauguma sidabrinių gaminių sudėtyje turi ir vario, kuris, veikiamas drėgmės ir gryno oro, oksiduojasi. Todėl taurusis metalas gali apsinešti apnašomis, kurios nuolat vis tankėja. Tiesa, šių apnašų susidarymo greitis būna skirtingas ir priklauso nuo kontakto su vandeniu dažnumo, klimato pokyčių, oro drėgnumo.

Papuošalų išvaizdą taip pat veikia vidiniai jūsų organizmo procesai.

Dėmesys detalėms

Kartais gali patamsėti ne visi auskarai, kuriuos nešioji.

Bereikia jaudintis, geriau išanalizuokite. Žinok, kad būtent krūtinės srityje yra išsidėsčiusios dauguma riebalinių liaukų, todėl grandinėlės ir kulonai juoduoja greičiau (dėl prakaito išsiskyrimo, o ne nužiūrėjimo).

Taip pat verta būtų pasitikrinti hormoninį balansą. Galvodama, kodėl tamsėja sidabras, prisimink, ar nesi neseniai patyrusi didžiulio streso, ar negėrei naujų vaistų, kuriuose yra sieros, ar neturėjai intensyvaus fizinio krūvio. Priežastis gali glūdėti šiuose dalykuose.

Sidabro spalvos pasikeitimas – patamsėjimas ar pašviesėjimas – gali būti susijęs su inkstų darbu ar nervų sistemos problemomis.

Jei tamsėja ne visi papuošalai, o tik tam tikri, tai liudija, kad yra endokrininės sistemos pakitimų.

Bet kokiu atveju, neverta panikuoti iškart. Išvalyk sidabrinį papuošalą ir stebėk jo spalvos pasikeitimus. Nedėvėk papuošalų, eidama į sporto salę, sauną ar pirtį, į baseiną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353