Kietos šuns, kuris atkūrė kultines Madonos foto, nuotraukos

168
Patinka? Duok Like!

Prancūzas Vincentas Fluori – fotografas ir gyvūnų mylėtojas. Kartą jam teko dirbti labdaringame projekte pagalbai benamiams gyvūnams. Vincentas fotografavo fotosesijas, kad patalpintų keturkojus prieglaudos tinklapyje. Ši patirtis rado gyvą atgarsį jo širdyje ir po kurio laiko buvo įgyvendinta juokingame dainininkės Madonos įvaizdžių pamėgdžiojime.

Didžiausio tiražo pop divos kadrai buvo atliekami superšiuolaikiškose profesionaliose studijose su visa fotografų ir stilistų komanda. O Fluori turėjo tik pats save ir savo auksaspalvį retriverį Maksą, kuris ir buvo fotomodeliu.

O dar daug daug humoro, kantrybės ir kūrybos. Originalūs Madonos foto perdirbiniai iškart patraukė socialinių tinklų naudotojų dėmesį ir, kol vieni užsiiminėjo trolinimu, kiti vadino juos juokingais ir mielais.

Reikia pasakyti, kad stebėtinas „modelių“ pozų panašumas į pop karalienės iš Vincento reikalauja didelės kantrybės ir išradingumo.

Fotografas jau net išmoko įkalbinėti šunį, bet kartais dėl ypatingo kadro jam tenka savaitėmis treniruoti Maksą ir pratinti jį prie „rekvizito“.

Dabar jo projektas, pavadintas Maxdonna, turi gausybę gerbėjų, kurių tarpe ir pati Madonna. Ji pasidalijo su sekėjais „kolegos“foto- įrašu, kuris atliktas jos antrojo albumo „Like a Virgin“ viršelio motyvais.

Projekto populiarumas leido rinkti lėšas, gaunant jas iš fotoplakatų pardavimo.

Pinigus Vincentas planuoja paskirstyti dviem labdaros organizacijoms, pirmoji globoja benamius gyvūnus, antroji – padeda Malavio vaikams.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353