Mada keičiasi kasmet. Jei pernai koks nors drabužis buvo madingas ir buvo labai populiarus, tai šiais metais jau laikomas pasenusiu ir išėjusiu iš mados. Keista, bet praėjusių dešimtmečių mada grįžta, tik naudojami kiti atspalviai ir įvairūs atnaujinimai. 

Dažniausiai mada orientuojasi į jaunimą, bet tokius drabužius dėvi ir moterys brandžiame amžiuje. Tik reikia žiūrėti, kad kai kurios drabužio detalės netrodytų juokingai, pasiekus tam tikrą amžių. Todėl viena mados blogerė iš Vokietijos F. Lindner, pasidalino su savo skaitytojais svarbia informacija apie drabužių derinimą. Dalinamės ir mes jos patarimais.

1.Bež spalvos drabužiai

Ši spalva visada patraukia praeivių dėmesį. Kažkodėl būtent ši spalva suteikia elegancijos ir moteriškumo. Apsivilkusi tokius drabužius, jūs atrodysite ypač moteriška ir trapi.

  1. Baltos kelnės

Jos vėl madoje, atnaujinta jų išvaizda vėl traukia mados moterų dėmesį. Jas galima derinti su daugeliu drabužių rūšių ir įvairia avalyne. Galite dėvėti tiek su kedais, tiek ir su aukštakulniais. Galima eksperimentuoti. Blogai  tikrai nebus.

  1. Truputį ilgesnis sijonas su golfu

Toks drabužių derinys labai gražiai atrodys. Tiks įvairiems renginiams: nuo dalykinio iki šventinio vakaro. Suderinti šias dalis galima be didelių problemų. O aukštakulniai suteiks subtilumo ir elegancijos.

  1. Kedai su kelnėmis

Kai tenka rinktis tarp komforto ir grožio, kai kurie sustoja ties komfortu ir pralošia. O šiuo atveju jūs turėsite ir viena, ir kita. Pasirinkite madingus kedus, o kelnes rinkitės iki kulkšnių.

  1. Šiek tiek prailgintas sijonas

Tokie sijonai labai gražiai atrodo. Jie pabrėžia figūrą, suteikia moteriškumo ir elegancijos, o derinti juos galima su įvairiausiomis bliuzelėmis. Jei sijonas labai neįprastas, tada pasirinkite paprastesnio kirpimo bliuzelę.

  1. Džinsai su aukštakulniais

Jie visada prikausto žvilgsnį. Su kedais ir megztiniu – paprasta ir gražu. O jei pasirenkami aukštakulniai, tinkantys prie džinsų, jūs neturėsite pagrindo abejoti grožiu ir įvaizdžio madingumu.

  1. Raudonos spalvos drabužiai

Be šito tikrai neapsieisime. Jūs dar jauna ir galite sau leisti tokios spalvos drabužius. Tai – slaptas visų damų ginklas, todėl apsiginkluoti turi visos. Dėl viso pikto!

  1. Spalvoti drabužių ansamblio elementai

Nebijokite suderinti spalvotų drabužių su visokiais giliais atspalviais.  Nepersistenkite, bet ir neatsisakykite tokio įvaizdžio. Jis labai meiliai atrodo ir suteikia romantiškumo.

  1. Eksperimentuokite

Suderinkite keletą stilių tarpusavyje ir pažiūrėkite, kas išeis. Bet čia pagrindinis momentas bus avalynė. Su aukštakulniais rezultatas bus elegantiškas, o su laiveliais atrodysite visiškai kitaip.

  1. Moteriška moteris visada madoje

Ar tai būtų sijonas, ar kelnės, sportiški drabužiai ar žieminis paltas – jūs turite atrodyti nepriekaištingai! Pabrėžkite savo moteriškumą ir seksualumą keliomis detalėmis.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353