Katytė, išgelbėta iš ano pasaulio, visada dėmesio centre – su tokiu snukučiu tai paprasta!

364
Patinka? Duok Like!

Savanoriai iš Pietų Kalifornijos gatvėje aptiko naujagimius kačiukus. Mažyliai buvo apskretę purvu ir turėjo daugybę ligų.

Viena savanorių, vardu Ešli Keli, pasiėmė visus mažylius ir ėmė slaugyti.

Vieną mažylę pavadino Teta Tylene. Ant jos snukučio matėsi dėmės, panašios į Roršacho testą. Ši katytė buvo silpniausia ir labiausiai ligota, bet greitai ėmė taisytis.

Ešli maitino ją per zondą ir po kelių dienų pas mažylę net atsirado mielas pilvelis.

Mažylė labai miela, ji apsiprato ir jau pradėjo elgtis gana įžūliai. Ji turi mielą įprotį mojuoti letenėlėmis ore, lyg baidytų nematomą musę.

Teta Tylenė labai nemėgsta likti viena ir nuolat reikalauja dėmesio.

Daugiausia ji bendrauja su savo sesute, vardu Lorna. Katytės drauge žaidžia, juokais pešasi, po ko apsikabinusios užmiega. Lorna dažnai laižo savo sesutę.

Dabar Tetai Tylenei 7 savaitės ir ji sveria vos 450 g. Ji visada patraukia dėmesį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353