Katinas Tobis. Labai liūdnas katinas. Šis katinas labai mėgsta fotografuotis, nors jo snukučio išraiška niekada nesikeičia

631
Patinka? Duok Like!

Dėl nukarusios odos katinas tapo labai populiarus.

Katinas, vardu Tobis, turi savo profilį socialiniame tinkle „Instagram“, kuriuo dalinasi kartu su savo broliu katinu Kvintonu. Abu augintiniai yra gana neįprasti.

Tobis ir Kvintonas

Pasirodo, kad Tobis gimė su Dyson’o sindromu. Jo oda nėra elastinga, todėl išsitempė ir nukaro, o katino snukutis tapo panašus į nepatenkinto senuko veidą.

O jo broliui katinui pašalinti visi dantys.

Šis katinas labai mėgsta fotografuotis, nors jo snukučio išraiška niekada nesikeičia. Ypač graudu stebėti, kaip bedantis Kvintonas švarina liežuviu „senuko“ Tobio kailį. Katinai socialiniame tinkle jau turi 51 tūkst. sekėjų. Štai kokie populiarūs yra broliai! Nors tai ir nestebina.

Katinas Tobis. Labai liūdnas katinas

Katinas Tobis, kurį juokais praminė pačiu nelaimingiausiu pasaulyje

Katinišką gimtadienį švenčia pagal visas gimtadienių taisykles.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353