Katinas be priekinių kojų, kuris išmoko vaikščioti kaip žmogus, užkariauja internetą

627
Patinka? Duok Like!

Video su šiuo katinu, kuris stovi ant užpakalinių kojų visai kaip žmogus, greitai tapo populiarus internete.

Įrašai su Reksu – būtent taip vadina vienos kanadiečių šeimos keturkojį draugą – reguliariai
pasirodydavo Instagrame, tačiau tokio padidinto dėmesio sulaukė tik neseniai.

Reksą filmuoja namuose – jis gyvena didžiuliame kotedže, šeimininkai jį dievina. Taip pat kaip ir jis juos.

Reksas – gana švelnus katinas, kuris dievina leisti laiką su savo savininkais ir antru šeimos katinėliu. Jis, tarp kitko, irgi dažnai matomas paskyroje.

Kai kurie sekėjai ilgai prašė šeimininkų uždengti grindis kilimais, kad Reksui būtų paprasčiau judėti ir lengviau kristi, jei jam tai nepavyksta.

Tačiau šeimininkai atmetė šią idėją. Viskas dėl to, kad Reksui parketas nekelia diskomforto, jis juo juda net greičiau. O dar jis kartais žymi teritoriją, kas taps problema, jei ant grindų atsiras kilimai.

Tačiau visos žymės ir kitos eibės, į kurias linkęs Reksas, jam atleidžiamos. Tai nenuostabu – katinas absoliučiai žavingas ir atrodo, sukurtas būti fotomodeliu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353