Katė dvejus metus tupėjo baloje laukdama grįžtant šeimininkų

1169
Patinka? Duok Like!

Ši katė kažkada gyveno dideliame name ir turėjo šeimininkus. Jie gyveno nedideliame miestelyje, bet kartą sumanė persikelti į sostinę.

Namą užrakino, o katę paliko kieme likimo valiai. Katė laukė savo  šeimininkų, ji tikėjosi, kad juos tikrai pamatys.

Prasidėjus lietaus sezonui, prie durų atsirado didelė bala, bet katė ištisas dienas tupėjo savo vietoje, tik išalkus nueidavo ieškoti maisto. Katė medžiojo peles ir paukštelius, jai maisto duodavo ir neabejingi kaimynai.

Katė tapo purvina, jos kailis nušiuro. Kai kurie žmonės norėjo ją paimti pas save į namus, bet ji nesileido imama, kandžiojosi, pabėgdavo, o po to vėl sugrįždavo į savo vietą  prie durų. Tupėjo ten per žiemos šaltį.

Kažkas į internetą įkėlė Belos nuotrauką, parašė apie ją. Ir šios nepaprastos katės šeimininkai pamatė ją internete!

Pasigailėję dėl savo poelgio, jie atvažiavo pasiimti Belos. Katė pažino savo žmones ir labai nudžiugo.

Reikia tikėtis, kad dabar jai viskas bus gerai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353