Kai Karos Brukinzos gyvenime viskas pasikeitė į blogąją pusę, ji nusprendė padėti pati sau. Moteris išgyveno dvi nesėkmingas santuokas, bet sugebėjo išauginti 4 vaikus. Kad visiškai pakeistų savo gyvenimą, Kara nusprendė pastatyti namą savo rankomis.

.

.

Čia jai turėjo padėti vaikai.

Pasirinko karkasinį namą. Tuomet Kara ir jos vaikai ėmė žiūrėti įvairius video įrašus, kaip pastatyti namą savo rankomis. Vaikai pasirodė išradingi bei protingi, o ir tikri savo mamos pagalbininkai. Statybų pradžios metu vyriausiam buvo 17 metų, jauniausiam – 2 metai.

Po to Kara galėjo banke paimti kreditą. O šiek tiek vėliau šeima ėmėsi savo didelio gražaus namo statybų.

Tiesa, jis išėjo tiesiog milžiniškas. Ten 5 miegamieji, didžiulė virtuvė, vonios kambariai, netgi didelis garažas 3 automobiliams. Jie tikrai gerai padirbėjo. Jiems pavyko padaryti taip, kad namas būtų gražus tiek išorėje, tiek viduje.

.

.

Ką gi, galima drąsiai paploti šeimai, kuri sugebėjo pasistatyti nuosavą namą savo rankomis!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353