Kam tūkstančiai šeimininkių sutepa trintuvę aliejumi prieš naudodamos: paprastas amžinos problemos sprendimas

5894
Patinka? Duok Like!

Neseniai aš išsiaiškinau, kad ši gudrybė mažai kam žinoma. Mane tai labai nustebino! Dabar noriu su jumis pasidalinti, kam reikia sutepti trintuvę aliejumi. Tam yra dvi priežastys, kurias aš išvardinsiu.

Galbūt skaitantys šį straipsnį irgi taip daro, tačiau tiems, kurie nežinojo, šis patarimas bus pakankamai naudingas.

Tie, kas nors kartą tarkavo minkštą sūrį, žino, kad jis limpa prie trintuvės, net jį pašaldžius prieš tai. Man tokia problema anksčiau iškildavo visada – sūris likdavo dalinai prilipęs prie trintuvės.

Tačiau dabar manęs ši problema nejaudina. Prieš tarkuodama bet kokį minkštą sūrį, aš sutepu trintuvę aliejumi!

Ir ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Tai svarbus niuansas.

Po to ramiai tarkuoju sūrį. Štai toks sūris gaunasi, tarkuojant jį trintuve su didelėmis skylėmis.

Trintuvė, sutepta aliejumi, lieka praktiškai švari – sūris neprilimpa.

Taip pat darau su bet kokia trintuve mažomis skylutėmis. Sutepu ją aliejumi, tarkuoju ir gaunasi ploni šiaudeliai, o ne vienalytė masė.

Trintuvė po naudojimo atrodo va taip:

Kai man reikia sutarkuoti virtas bulves, tai aš irgi sutepu trintuvę aliejumi. Juk paprastai bulvės irgi limpa prie įrankio. Dėl to gaunasi beveik košė, o ne šiaudeliai. Tačiau sutepus trintuvę aliejumi išeina gražūs bulviniai šiaudeliai, net jei tarkuojant smulkiai.

Dar aš sutepu trintuvę aliejumi, kai tarkuoju burokėlius ar morkas, bet ne tam, kad gautųsi gražūs šiaudeliai, o tam, kad paskui būtų paprasčiau nuplauti įrankį.

Juk visi žino, kad šios daržovės nudažo plastikinius trintuvės elementus. Todėl paskui neįmanoma gražinti jai pirminio vaizdo. Tačiau sutepimas aliejumi padeda išspręsti šią problemą. Darbo su burokėliais ir morkomis metu aš rankas irgi sutepu aliejumi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353