Kaip suprasti, kad tu sutikai giminingą sielą: 10 požymių

13389
Patinka? Duok Like!

Daugelis porų pereina barnius ir išsiskyrimą. Bet kai kurios lieka kartu nepaisant visko ir vardan vienas kito, o kitos išsiskiria kaip laivai jūroje, lyg niekas jų ir nesiejo. Kaip galima iš anksto suprasti, kokioms poroms priklausote jūs? Kaip nustatyti, kad tu sutikai giminingą sielą? Psichologai įvardijo 10 požymių, kurie charakteringi tik sąjungoms, sukurtoms dangaus.

Pojūtis „šis žmogus – mano namai“.

Mes skirtingai jaučiamės su įvairiais žmonėmis – su vienais komfortiškai, su kitais neramiai. Bet jei tau su tavo mylimuoju kyla toks ramybės, harmonijos ir komforto pojūtis, koks būna tik tėvų lizde, reiškia, tai tavo žmogus.

Jūs papildote vienas kitą

Kažkuo panašūs, kažkuo skirtingi. Bet jūsų skirtumai nekovoja tarpusavyje, o priešingai – papildo kiekvieną jūsų, lyg būtų susidėjusios trūkstamos dėlionės detalės.

Trauka

Yra jausmas, kad jus traukia vienas prie kito. Tai stipriau už meilę, tai ryškiau nei seksas – tai trauka. Lyg magnetai jūs krypstate vienas į kitą, todėl kad vienas be kito jūs lyg pasimetę.

Jūs nevaidinate vaidmenų

Visada naujoje pažintyje, kai mes norime patikti, mes elgiamės truputį geriau, nei paprastai. Tai socialinės saviprezentacijos elgesys. Bet su labai retais žmonėmis, kai sutinki giminingą sielą, tu iškart imi elgtis natūraliai, be pagražinimų.

Geriausias su visais trūkumais

Tavo gimininga siela – tai ne idealus žmogus. Jis turi savo trūkumų – tiek vidinių, tiek išorinių. Bet tu jį myli, net matydama visus šiuos trūkumus, net jei matei jį pačioje blogiausioje situacijoje. Ir jis į tave žiūri taip pat.

Tarpusavio supratimas

Giminingą sielą galima atpažinti pagal totalų tarpusavio supratimą. Žmogus gali su tavimi nesutikti savo pozicijoje, bet jis supranta, kodėl tu taip elgiesi arba taip jautiesi. Dažnai tokios poros supranta vienas kitą net be žodžių – jiems pakanka tik susižvalgyti.

Kartu nepaisant visko

Jūs galite pyktis, gali nesutapti požiūriai, gyvenimo aplinkybės gali būti prieš jus. Bet jūs neišsiskiriate. Jūs mylite vienas kitą visada.

Jūs tikri

Pas tokias poras nėra apsimetinėjimo, nėra melo, nėra veidmainystės. Kiekvienas jūsų gali būti savimi 100%.

Jūs kartu augate dvasiškai, intelektualiai ir moraliai

Gimininga siela sutinkama ne šiaip sau, o tam, kad pasiektume tam tikrą dvasinę patirtį. Jei jūs tokie, tai jūs nuolat kažko vienas kitą mokote. Net jei tas žmogus ne šalia, jo paties buvimas gyvenime yra nuolatinė pamoka ir atveda tave prie vis naujų ir naujų išvadų. Jūs atidarote vienas kitam naujas šio pasaulio ribas.

Ši meilė nepraeina niekada

Patikrinti šį požymį padės tik laikas. Giminingos sielos myli vienas kitą visada, bet kokiomis aplinkybėmis. Jų santykiuose gali būti klaidos, bet negali būti trečiųjų asmenų. Nėra neištikimybės, nėra išdavystės. Todėl kad mylimas žmogus aukščiau visko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353