Kaip „sudėtingas situacijas“ sprendžia skirtingi zodiako ženklai

2253
Patinka? Duok Like!

Šiame gyvenimiškame pastebėjime daugelis turbūt pažins save ir savo pažįstamus. Ir taip, jeigu pi…c nutiko pas:

Aviną: Avinas jį išspręs. Bet kokį p…cą. Iškart. Pats, išdidžiai, tyliai.

Jautį: Jautis jį išspręs. Paskui visiems papasakos. Visiems. Kad apsidraustų – parašys į laikraštį. Kad jau tikrai visiems.

Dvynius: Jie pasidalins. Pasistengs atiduoti viską Avinui, o jei Avinas nesutiks, atiduos Šauliui.

Vėžį: Jis pradės raudoti iš anksto, ir kad jis užsičiauptų, kažkas prisiims visą p…cą sau + vėžinių snarglių kramtymą. Jei niekas to nepadarys, Vėžys puikiai viską padarys pats. Kokio velnio reikėjo zyzti – visiškai nesuprantama.

Mergelę: Mergelė susikrims. Ypač jei ji šio p…co neplanavo. Mergelė pagalvos. Ras sprendimą. Išspręs. Padarys išvadas.

Liūtą: Liūtas sukvies visus. Pats susidoros su p…cu. Nusilenks, paims gėles, duos autografą ir išeis.

Svarstykles: Svarstyklės pasvers p…cą. Pasvers dar kartą. Priims išvadą, kad kažkaip daugoka ir atsvers tokiems kaip Liūtas ir Avinas. Pabandžius atsvert Mergelei gaus kakton – pas Mergelę p…cai tik pagal grafiką.

Skorpionui: Skorpionas pažiūrės. Linksmai pasakys „p…as kažkoks tai!“ ir padės ant jo.

Šaulį: Šaulys nusimins. Paskui pralinksmės. Paskui ilgai juoksis iš savęs, iš p…co, prisimins kokie jam dar gyvenime yra buvę p…cai, visiems aplink papasakos ir pamirš. Jei p…cas nepraeis savaime, jį greičiausiai teks spręsti kokiam nors Liūtui.

Ožiaragį: Ožiaragis pasistengs iškart atsisakyti p…co, pareiškęs, kad jis nenori. 90% atvejų tai kažkodėl suveikia. O jei visiškai nesuveiks – Ožiaragis išspręs tai geriausiu būdu. Bet būtinai svetima sąskaita.

Vandenį: Vandenis ims jį džiugiai tyrinėti. Paskui parašys knygą. Jei toks p…cas pas jį jau buvo – nuliūs ir ims ieškoti Dvynių. P…cas nuo to niekur nesidės (Dvyniai iškart pasiplaus), bet taps linksmiau.

Žuvis: Skirtingai nuo Vėžio, Žuvys verkia tyliai. Todėl pas jas p…cas amžinas, sprendžia jį pačios, niekas nepadeda, o jos to ir nesitiki.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353