Kaip šiandien atrodo berniukas, kuris prieš 6 metus gimė su žilais plaukais

50327
Patinka? Duok Like!

Patrisijai Viljams gimė sūnus Redas, kuris turėjo nenatūraliai baltus plaukus ir gražias migdolo formos akis.

Iš pradžių ir gydytojai, ir tėvai manė, kad mažylis tiesiog baltapūkis, tačiau su amžiumi išaiškėjo, kad Redui albinizmas.

Gydytojai ėmė klausinėti, kas šeimoje kenčia nuo šio sutrikimo. Sutuoktiniai ilgai galvojo ir galiausiai prisiminė, kad jų 85 metų močiutė Patrisija gimė platinine blondine, vienintele indėnų rezervate.

Bet ji pati niekada sau nepripažino albinizmo fakto, nors daktarai jai tai įrodinėjo. Tačiau genų nepaslėpsi ir štai jie persidavė palikuoniams. Tarp kitko, močiutė archyve rado foto, kur ji vienintelė blondinė tarp giminaičių indėnų.

Po 6 metų šeimoje gimė antras berniukas su tokiu pat genetiniu susirgimu.

Be plaukų ir akių  spalvos liga niekaip kitaip nepasireiškė, berniukai auga aktyvūs ir sveiki.

Vyresnysis Redas jau gauna pasiūlymų iš reklamos agentūrų fotografuotis prekių ženklams.

Redo ir Rokvelo tėvai su humoru žvelgia į didelį dėmesį jų vaikams ir leidžia praeiviams fotografuotis, žinoma, jei mažyliai patys ne prieš.

Štai tokia laiminga šeima!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353