Kaip gyvena šuo vardu Vendeta, kuris draugauja su antimi Lemoni

260
Patinka? Duok Like!

Populiari prancūzų fotografė, vardu Nataša, kuri dirba su kūrybiniu pseudonimu Xuamina, pašventė savo tinklaraštį neįprastiems globotiniams.

Esmė tame, kad pas ją gyvena didelė tamsi aviganė, vardu Vendeta…Ir paprasta antis, kurią moteris pavadino Lemoni.

Dar vaikystėje Nataša svajojo turėti antį ir išvykti su ja į didelę kelionę. Dabar, kai moteris suaugo, ji išdrįso įgyvendinti savo gyvenimo svajonę.

Apie neilgas savo keliones su Vendeta ir Lemoni ji pasakoja to paties pavadinimo Instagram. Antis ir kalė stebėtinai draugiškos. Jos kartu maudosi ir dievina vaikštinėti gamtoje.

Stebėtina, tačiau toks ryšys atsirado iškart: Vendeta ir Nataša rado Lemoni sulaužyta kojyte per vieną iš pasivaikščiojimų. Nuostabu, tačiau paukštis greitai prisirišo prie savo gelbėtojų ir ėmė reikštis kaip puikus kompanionas.

Dabar Nataša mano, kad antys yra neįvertintos naminių augintinių vaidmenyje. Šiai problemai ji skyrė daug tekstų.

„Antys – tai ne tik „fois gras“ – tvirtina prancūzė.

Tačiau kol kas mažai kas seka jos pavyzdžiu: laikyti antį, tuo labiau keliauti su ja gana sunku.

Dabar neįprastos kompanijos gyvenimą stebi daugiau nei tūkstantis žmonių. Ir jų skaičius nuolat auga!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353