Ar galima ramiai gyventi su vyro seserimi?

Klausimas , į kurį aš galėjau atsakyti kitaip, jei ne mano gyvenimo su ja patirtis.

Kai vyras atėjo tartis su manimi dėl to, ar verta leisti jo seseriai pagyventi su mumis, aš praradau žadą. Aš buvau prisiklausiusi istorijų apie mošų bjaurastis ir blogą elgesį su brolių žmonomis. Baiminausi to ir stangiausi laikytis nuo jos per tam tikrą atstumą.

Ji žvelgė į mane su pagarba ir taip pat nesiekė man patikti. Mes su vyru gyvenome atskirai. Kai pas Sonatą, vyro seserį, prasidėjo problemos, jai prireikė pagalbos. Brolis pasiūlė jai apsigyventi pas mus, kol viskas susitvarkys. 

Sonata tada labai skausmingai išsiskyrė su vyru, paliko jam butą ir atsikraustė pas mus. Ir čia prasidėjo mano slaptas karas su ja! Aš laukiau klastos visame kame, ką ji darė. Negalėjo gi moša pasirodyti geras žmogus!

Ji eidavo į darbą labai anksti, kol mes dar neatsikėlę, o paskui grįždavo labai vėlai, kai mes su vyru jau miegodavome. Tačiau ji spėdavo susitvarkyti savo kambaryje, mūsų name ir net palikti mums pusryčius rytais.

Per pusę metų gyvenimo su ja aš nė karto nemačiau nė vieno šaukštelio kriauklėje ar nešvarių skalbinių skalbimo mašinoje. Ji lyg išnykdavo ir išvis negyveno šiuose namuose. Mes su ja matydavomės kartą per mėnesį ir persimesdavome keliais žodeliais.

O tai, kada ji spėja apsitvarkyti namuose, man liko paslaptimi. Todėl kartą nusprendžiau atlikti tyrimą ir pagauti ją nusikaltimo vietoje. Dieną likau namie, o jos vis nėra. Taip išeina, ji tikrai darė visus ruošos darbus tik naktį.

Kriauklė spindėjo švara, šaldytuve nebuvo jokio sugedusio produkto, visada buvo šiokių tokių greitų pusryčių, šiukšlių kibire nėra, o jos kambarys visada sutvarkytas.

Nusprendžiau rasti įrodymus, kad ji visgi kažką slepia. Jos kambario šiukšliadėžėje radau cheminės valyklos kvitą.

Ji net ne kiaulė. Apie tai, kad mūsų name gyvena dar kažkas be mūsų, aš suprasdavau pagal apmokėtų komunalinių paslaugų kvitus, kuriuos ji palikdavo ant stalo. Mes gyvenome su nematomu žmogumi, kuris jokiu būdu nevertė mūsų jausti diskomforto.

Tik po to, kai ji iš mūsų išėjo, aš pajutau, kad jaukumas dingsta iš mūsų namų! Dabar aš pradėjau vertinti tai, ką ji dėl mūsų darė. 

Kai mano draugė papasakojo savo nesėkmingą gyvenimo su moša patirtį, aš supratau, kad mano vyro sesuo – tiesiog angelas!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353