Kai policininkas pamatė panikuojantį labradorą, suprato – nutiko bėda

8598
Patinka? Duok Like!

Pareigūnas Džefas Gonzalesas iš Džermantauno neskubėdamas patruliavo savo rajone, kai staiga jo dėmesį patraukė springstantis iš nevilties šuns lojimas.

Taip neamsi ant voverės ar kaimynų šuns. Kai policininkas pasuko į šoninę gatvę, pamatė juodą labradorą, kuris tiesiog nerado sau vietos. Mūsų komanda pasielgtų taip pat, kaip jis – išlipo iš mašinos ir nusekė šunį, kuris vis gręžiojosi. Lyg bijotų, kad jo pastangos pasirodys bevaisės.

Iš pradžių Gonzalesas įsitikino, kad šuo nepasiutęs, nežaidžia, o būtent kviečia iš paskos. O paskui, laikydamasis atsargumo priemonių, nusekė paskui jį. Labradoras,vardu John Boy, kaip paskui paaiškėjo, atvedė į savo šeimininkės namus. Toji  gulėjo prie atidarytų durų, vis dar su pižama, ir sniegas jau beveik netirpo ant jos odos. Pareigūnas patikrino pulsą – silpnas, bet yra!

Moters lūpos buvo mėlynos, ji visa suledėjo ir gulėjo be sąmonės. Gonzalesas paskui interviu žurnalistams prisipažino, kad iškart pamanė „lavonas“.

Laimei, paramedikai atvyko greitai ir išgelbėjo Kristal, taip ją vadino. O paskui vakarines naujienas pamatė jos dukra Tian ir atskubėjo į pagalbą.

Vėliau pareigūnas aplankė ligoninėje išgelbėtą moterį ir gavo nuo jos ir dukters gausybę padėkų. Kas liečia antrąjį šios istorijos herojų, tai labradoras John Boy dabar gerbiamiausias šeimos narys.

Tiesa, jis pats taip nemano – esmė tame, kad Kristal vienintelė sutiko jį priglausti po to, kai šunį atstūmė 3 skirtingos šeimos. Geras berniukas tiesiog grąžino skolą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353