Keleivinis lėktuvas Boeing 737 skrido iš Prištinos į Bazelį. 20 minučių iki nusileidimo lėktuvas pateko į turbulencijos zoną virš Pietų Tirolio. Supurtė taip, kad stiuardesė atsidūrė prispausta prie lėktuvo lubų kartu su gėrimų vežimėliu.

Aviakompanijos ALK Airlines lėktuvas, skridęs iš Prištinos į Bazelį birželio 16 dieną, likus 20 minučių iki nusileidimo papuolė į turbulencijos zoną. Keleiviai buvo taip išsigandę, kad pradėjo melstis. Stiuardesė šoktelėjo iki lubų kartu su visu gėrimų vežimėliu. Internete pasirodė kraupūs kadrai:

Ant vežimėlio su gėrimais buvo ir arbatinukai su karštu vandeniu, vanduo išsiliejo, nuplikydamas kai kuriuos keleivius. Lėktuvas laimingai nusileido, bet medicinos pagalbos kreipėsi 10 žmonių. Internautai pareiškė užuojautą nukentėjusiesiems.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353