Įbauginta katė visą mėnesį gyveno ant spintos, naudodama ją kaip miegamąjį, valgomąjį ir tualetą

275
Patinka? Duok Like!

Bet koks gyvūnas gali išsigąsti, jei su bus blogai elgiamasi. Šiandien pasakosim apie katytę, kuri savo gyvenime matė daug blogo. Ji buvo taip įbauginta, kad visai nustojo kontaktuoti su žmogumi.

Patekusi pas laikinus globėjus, katytė iškart užsikeberiojo ant spintos, tiek ją ir tematė. Ten ji nusprendė gyventi, valgyti ir atlikti savo gamtinius reikalus. Taip, namų šeimininkai nebuvo sužavėti…


Postą socialiniuose tinkluose apie šią katytę pamatė Taisija. Jos, kaip ir jos vyro, neišgąsdino katytės charakterio ypatumai.
„Probleminė“ katytė persikraustė visam laikui gyventi pas sutuoktinius. Naujuose namuose ji įsikūrė po stalu ir beveik neišeidavo į šviesą. Ji krūpčiojo dėl bet kokio garso, o dėl nervų jai ėmė slinkti kailiuko plaukai. Taip tęsėsi beveik metus.

Tačiau vyras su žmona nepasidavė, teisingai galvodami, kad reikia tiesiog mylėti katytę, ir vieną kartą jos pasitikėjimas sugrįž. Taip ir nutiko. Veną gražią dieną katytė ėmė reikšti šeimininkams švelnumą…

Šiuo metu katytė visai tapo naminė ir leidžiasi glostoma ir paimama ant rankų, tik žaisdama gali krimstelti žmogui į pirštą. Bet pasikeitimas didžiulis.


Štai kaip svarbu – kantrybė ir supratimas!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353