Šeimininkėlių nuomonė, kur laikyti daržoves – šaldytuve ar ne, seniai pasidalino į dvi grupes.

Pirmoji stovykla teigia, kad jos šaldytuve išsaugos savo šviežumą, antroji tvirtina, kad šaltis palieka daržoves be skonio ir aromato.

Abi nuomonės yra teisingos, bet abiem atvejais aišku viena – daržoves reikia suvartoti kaip galima greičiau, kad jos nespėtų sugesti ir neprarado savo naudingų savybių.

Jei paskaičiuotume, kiek maisto kasdien sugenda ir yra išmetama, galima labai pasigailėti, kad mes perkame tiek, kad maistas guli kelias dienas, kol nesugenda…

Įdomus pastebėjimas: turkų viešbučiai nusprendė bausti turistu baudomis, jei šie nesuvalgo viso maisto, kurį užsisako. Taip bus išspręsta atliekamo maisto pirkimo ir išmetimo problema.

Bet šiandien ne apie viešbučius, o apie namų šaldytuvą ir apie tai, kaip išsaugoti vaisių ir daržovių šviežumą šaldytuve.

O sugenda vaisiai ir daržovės šaldytuve greičiau dėl vienos priežasties – jie sugeria drėgmę, esančią šaldytuve ir todėl greit supūna.

 Kaip to išvengti?

Jums tik reikia įdėti į šaldytuvą virtuvinę kempinėlę! Ji sugers drėgmę ir neleis produktams ja prisisotinti. Tai jūs galėsite išsaugoti produktus visą savaitę!

Išbandykite tiesiog dabar! Rezultatas jums patiks…

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353