Kad atsikratytų pelės, vaikinas įsigijo katiną, bet kažkas pasisuko ne taip…

3221
Patinka? Duok Like!

Katinai, kaip žinia, medžioja peles. Juos principe dėl to ir prisijaukino prieš tūkstančius metų. Būtent tokiu tikslu vaikinas, Reddit tinklapyje užsiregistravęs kaip austinj13 nusprendė įsigyti katiną.

Jo namuose įsiveisė pelė, kurios jaunuolis niekaip nesugebėjo išgyvendinti. Graužikas uoliai apeidavo pelėkautus, o pagauti kitaip neatrodė įmanoma. Tada vaikinas nuėjo į prieglaudą ir pasiėmė katiną, kurį pavadino Lil Mac.

Tačiau pūkuotukas pasirodė esąs „vegetaras“. Vietoj to, kad pagautų ir suėstų pelę, jis su ja susidraugavo.

Vieną gražų rytą jaunuolis pabudo ir pamatė, kaip pelė ir katinas sėdi vienas prieš kitą, lyg dalyvautų aukštuomenės pokalbyje. Tiesa, kai pelė pamatė žmogų, greitai nėrė į urvą. Lil Mac kaip niekur nieko priėjo prie šeimininko ir ėmė trintis į jo koją.

Dabar vaikinas mano įsigyti šunį. Tiesa, baiminasi, kad gudri pelė gali susidraugauti ir su juo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353