Kačių mylėtojai kreipiasi į gydytojus beveik 5 kartais mažiau nei tie, kurie katinėlių neturi. Kur pridėti katiną, kad išgytumėte

438
Patinka? Duok Like!

Jei šeimininkui pavyksta užmegzti su savo augintiniu patikimus santykius, tai katinas gali rasti ir gydyti ligotas vietas savo šeimininko kūne.

Žinia, kad katės gulasi ant skaudamos vietos, murkia, šildo savo šiluma… ir skausmas atslūgsta! Pasak statistikos, kačių mylėtojai kreipiasi į gydytojus beveik 5 kartais mažiau nei tie, kurie katinėlių neturi.

1. Esant širdies ir kraujagyslių susirgimams

Žinoma daugybė istorijų apie tai, kaip katinai gelbėjo žmonės nuo širdies priepuolio.
Katė namuose mažina pakartotinio miokardo infarkto riziką. Ligoniui, kuris neseniai patyrė priepuolį, normalizuojasi spaudimas ir pulsas, jei jis kelias minutes paglostys katinuką.

2. Esant virškinamojo trakto ligoms

Glostyti kates naudinga ir virškinimui. Trumpaplaukiai ir beplaukiai katinėliai paprastai geriau už kitas veisles gydo virškinamojo trakto bei šlapimo ir lyties organų ligas.

3. Esant stresui ir nuovargiui

Katės sugeba nuimti nuovargį, stresą, migreną, sumažinti spaudimą, normalizuoti pulsą.

Puikiais psichoterapeutais ir neurologais laikomi ilgaplaukiai katinai – Sibiro, Angoros, persų ir kt. Taip pat žinoma, kad juoda katė atima iš žmogaus dvigubai daugiau neigiamos energijos.

Rudos katės pačios atiduoda teigiamą energiją. Kreminio atspalvio katės „tonizuoja“ mūsų energetiką, na o pilkai mėlynos – ramina. O baltos katės – nepamainomos gydytojos pagal visus rodiklius.

4. Imuniteto stiprinimui

Kasdienis katės murkimo, kurio dažnis yra 4-16 Hz, klausymasis palankiai veikia imunitetą.
Mokslininkai teigia, kad murkimas panašus į gydymą ultragarsu, kuris greitina žaizdų gijimą, kaulų augimą ir tvirtėjimą.

Persų katės sugeba lengvinti sąnarių skausmus ir osteochondrozės simptomus.

5. Gyvenimo trukmės ilginimui

Gerontologijos instituto mokslininkai ištyrė kačių įtaką jų savininkų gyvenimo trukmei. Jie padarė išvadą, kad žmonės, kurie visą savo gyvenimą namie laikė katę, vidutiniškai gyvena 10 metų ilgiau nei tie, kurie katės neturėjo.

Jų geresni ir kraujospūdžio rodikliai, ir cholesterolio kiekis kraujyje yra mažesnis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353