Ką tik gimusį kačiuką šeima paguldė prie maitinančios kalės

598
Patinka? Duok Like!

Niujorko valstijos gyventoja internete pasidalijo nuostabia naujagimio kačiuko gelbėjimo istorija. Vasaros pabaiga amerikietei Britani Kelan buvo pilna rūpesčių, moteris padėjo savo giminaitei su remontu.

Netikėtai jos dėmesį patraukė silpnas cypsėjimas iš sodo, moteris nuėjo garso link ir aptiko mažytį aklą kačiuką, iš visko sprendžiant, jis buvo neseniai gimęs. Ji nelietė mažylio, teisingai nusprendusi, kad mama-katė pasitraukė savo reikalais ir būtinai grįš pas mažylį.

Tačiau mažylio cypsėjimas girdėjosi visą dieną ir pavakary Britani nusprendė dar kartą aplankyti kačiuką. Mažylis vis taip pat buvo vienas ir tik tyliai verkė iš bado. Moteris negalėjo palikti jo lauke ir pasiėmė namo.

Jos kalė Rubė tik ką atsivedė savo trečiąją vadą ir dabar maitino šuniukus, vos vyresnius už rastinuką. Britani truputį baiminosi augintinės reakcijos, tačiau dobermanė mažyliui neparodė agresijos.

Rubė iš pradžių stebėjo kačiuką, o paskui apuostė ir ėmė laižyti. Tai, kad kalė priėmė primestuką, šeimininkė suprato po to, kai kalė atsigulė, kad suteiktų jam galimybę žįsti.

Rubės šuniukai irgi nematė skirtumo tarp tikrų brolių ir sesių ir naujagimio kačiuko. Kalė jau porą kartų globojo našlaičiais tapusius kitų rūšių mažylius – triušiukus ir jūrų kiaulytes, taigi, dabar dėl mažylės Rouz likimo buvo galima nebesijaudinti.

Misis Kelan su savo Facebook sekėjais pasidalijo jautriomis pirmosios Rubės ir jos „įdukros“ pažinties foto, komentaruose papasakojusi, kad mažylę retai pavyksta pamaitinti kalės pienu, todėl dažniau tenka duoti jai maistingus mišinius.

Tačiau Rubė visada pasiruošusi skirti jai dėmesį ir motinišką švelnumą, kačiukas užmiega glaudžiame šuniukų rate prižiūrimas motinos.

Po kelių savaičių sustiprėję mažyliai jau iš visų jėgų vaikėsi vienas kitą. Palyginus su stambiais, daugiau nei 2 kg sveriančiais šuniukais, Rouz buvo miniatiūrinė ir trapi. Tačiau rūpestingoji Rubė visada buvo budri, ji mikliai ištraukdavo „jaunėlę“ iš po įsižaidusių pilvūzų, kad jos nesutryptų.

Paaugęs kačiukas puikiai jaučiasi dobermanų šeimoje, po poros savaičių Rouz pasiims Britani giminaitė.

Moteris, stebėdama rūsčią augintinę,jaudinasi, kad kalė ilgėsis įdukros, su kuria iki šiol elgiasi švelniai ir rūpestingai.

Šia istorija Britani pasidalijo, kad parodytų naudotojams, kad rūstus, bebaimis sargas gali būti draugiškas, mylintis, švelnus ir rūpestingas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353