Ką daryti su automobilio įlenkimu? Padės paprasčiausias verdantis vanduo!

1703
Patinka? Duok Like!

Jei jūs – vairuotojas, kuris niekada nesusidūrė su automobilio įlenkimų problema, priimkite mano sveikinimus! Jūs patenkate į tą nedidelę kategoriją žmonių, kurie parkuojasi filigraniškai tiksliai ir važinėja išskirtinai atsargiai. Už tai jums turbūt reikėtų duoti medalį.

Visi kiti nors kartą gyvenime nesėkmingai susidūrė su šaligatvio bortu arba užvažiavo ant akmens, todėl įbrėžimai ir įlenkimai jiems ne naujiena.

Vietoj to, kad po kiekvienos nesėkmės važiuotumėte į servisą, patariu įsiminti šį unikalų įlenkimų taisymo būdą. Tam jums prireiks tik puodo su verdančiu vandeniu.  Labai lengva pataisyti įlenkimus verdančiu vandeniu.

Jums tereikia užpilti vandenį ant pažeistos vietos ir spausti iš nugaros, jei įmanoma prie jos prieiti, priešinga įdubimo kryptimi, kol ji grįš į savo pradinę vietą.

Tačiau, jei neįmanoma daryti spaudimo iš užpakalinės dalies, turite tai padaryti naudodami siurbiamąją pompą arba įprastą stūmoklį. Taip pat, galite užpilti šaltu vandeniu iškart po karšto vandens, kad temperatūros pokytis sutrauktų buferio lakštą ir būtų lengviau taisyti.

Tai labai paprasta. Jums reikia įdėti sauso ledo gabalą į įdubimo centrą. Temperatūros skirtumas sukels smūgio susitraukimą ir įlenkimas grįš į pradinę formą. Taip pat galite naudoti siurbtuką ar stūmoklį, kad įlenkimas lengviau iššoktų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353