Fotosesija prieš vestuves – labai atsakingas dalykas. Juk tai paskutinės dviejų įsimylėjėlių fotografijos prieš tai, kai jie visam laikui taps vyru ir žmona.Toli gražu ne visos poros surengia tokias fotosesija, ir be reikalo: tik pažiūrėkite – kada dar šie du bus tokie nerūpestingi ir laimingi?

Idealus priešvestuvinės fotosesijos pavyzdys yra fotografo Neli Karelo nufotografuota fotosesija su įsimylėjėliais iš Brazilijos miesto Kampu-Grandi. Juk jie pasiėmė į kadrą savo šunį. O šunys padidina fotografijos šaunumą kokius 5-7 kartus.

Štai ką jaunoji pasakė fotografui: „Aš norėčiau padaryti kelis kadrus su savo šuneliu, jis labai mielas ir ramus. Jis tikrai gerai elgsis.“

Pasigėrėkite, kas iš to išėjo!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353