Ji parodė, kaip lupti česnaką. Milijonai gailisi, kad to nežinojo

14953
Patinka? Duok Like!

Česnakas – tikra kulinarijos superžvaigždė. Naudojamas viso pasaulio virtuvėse, jis priduoda skonio jūsų mėgstamiems patiekalams ir tuo pačiu stiprina jūsų sveikatą.

Tačiau čia yra viena kliūtis – skiltelių išėmimas iš česnako galvutės. Tai ne taip apsunkina ir vargina, kiek nepatogu ir erzina. Pastaraisiais metais pasirodė keli inovaciniai išradimai šiai svarbiai problemai spręsti su įvairiais sėkmės lygiais.

Bet ką, jei mes pasakysime, kad egzistuoja paprastas ir efektyvus būdas?

Tai genialus nulaužimas, įkeltas kaip video Twitterio naudotojos Valentinos Pestilen, susprogdino kolektyvinį interneto protą savo neįtikėtinai akivaizdžia (atbuline data) technika.

Peilis kruopščiai įdedamas į galvutę, ir pakanka vieno pasukimo, kad atskirtume skiltelę nuo jos žievės. „ Kaip žmogus, kuris daro daug korėjietiško maisto, aš tvirtinu – tai geriausias metodas nulupti česnaką!“- pridėjo ji įrašą po video.

Lengva, tiesa? Kodėl, po velnių, niekas negalvojo apie tai anksčiau? Arba tai viena iš tų seniai prarastų paslapčių, kurias žino tik klastingos senelės? Žmonės greitai išbandė metodą sau, ir bendra nuomonė tokia, kad taip, jis veikia!

Gali prireikti nedidelės praktikos, kol jūs tapsite toks meistriškas, kaip ji!

Ir viena didžiausių virtuvės dilemų galiausiai bus išspręsta, ir tikrą šio nuostabaus prieskonio potencialą dabar bus galima pilnai realizuoti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353