Jautri gelbėjimo istorija: mama-lapė grįžo savo mažylio

289
Patinka? Duok Like!

Balandžio 6 rytas nedideliame Arlingtono miestelyje vienai amerikiečių šeimai prasidėjo nuo intensyvaus cypimo. Po paieškų paaiškėjo, kad garsus skleidė lapiukas, kuris jų sklype pasirodė visiškai vienas.

Šeima iškvietė Arlingtono, Virdžinija gyvūnų apsaugos lygą. Lygos specialistai užsiima laukinių gyvūnų, patekusių į nemalonumus, gelbėjimu ir reabilitacija. Žmonės manė, kad sveikas žvėris tiesiog neitų pas žmogų taip gailiai cypsėdamas.

Tačiau darbuotojai atsisakė pasiimti mažylį, kadangi jis buvo sotus ir pakankamai sveikai atrodė. O ir liesti jį buvo pavojinga: motina galėjo nepripažinti žmogumi kvepiančio jauniklio. Buvo nuspręsta pasodinti šuniuką į krepšį, iš kurio mama-lapė pati galėtų jį pasiimti. Šeima, sunerimusi dėl mažylio likimo, ėmė laukti.

Ir ne veltui! Specialistai neapsiriko ir patelė naktį grįžo savo mažylio. Šia nuostabia gelbėjimo istorija gyvūnų apsaugos tarnyba pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353