Jaunikis padovanojo savo nuotakai labai neįprastą vestuvinę dovaną

752
Patinka? Duok Like!

Džonas visada turėjo problemų su svoriu ir labai gėdijosi savo kūno. Jam nepavyko lieknėti, nebuvo motyvacijos. Kartą draugo vestuvėse jis sutiko merginą. Pasišnekėję jie patiko vienas kitam.

Gana ilgą laiką jie susitikinėjo ir greitai Džonas jai pasipiršo, o šioji sutiko. Jis puikiai suprato, kad pilnaverčiams santykiams trukdys jo svoris.

Ir jam atsirado tikslas – sulieknėti iki vestuvių. Jis kardinaliai pakeitė savo racioną ir per 20 mėn nuo 250 kg sulieknėjo iki 100 kg. Nuotaka buvo labai laiminga, nors ir prisipažino, kad tai jai nebuvo svarbu, ji pamilo jo sielą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353