Jai 73 metai, tačiau jos skoniui pavydi net jaunos. 4 madingos Miuccios Prados taisyklės

17506
Patinka? Duok Like!

Žymiųjų mados namų įpėdinei Miucciai Pradai šiais metais sukako 73 metai.

Ji sėkmingai vadovauja prekės ženklui jau daugiau nei 40 metų, nešioja garbingą stiliaus ikonos vardą ir laikoma šiuolaikinės mados simboliu.

Turbūt šių dviejų faktų pakanka, kad pasimokytum išminties iš talentingosios italės.

Pasakojame apie 4 madingus Miuccios Prados patarimus, kuriuos įvertins net jaunos merginos.

Drabužiai turi būti patogus saviraiškos būdas

Prada mados namų įpėdinė įsitikinusi, kad dabar drabužiai tapo saviraiškos būdu. O geriausiai išreikšti savo vidinį pasaulį pavyks tik tada, kai tu pasitiki savimi ir savo išvaizda.

„Tai yra drabužių reikšmės apibendrinimas. Drabužiai padeda nustatyti jūsų asmenybę ir tai, ką jūs norite parodyti aplinkiniam pasauliui.

Kartais drabužiai išreiškia valdingumą, kartais – viliokiškumą, kartais – maištą. Jie gali transliuoti bet kokį jūsų minčių niuansą.“

Neverta bijoti naujų tendencijų ir stilių

Net kai kurios aršios mados gerbėjos kartais skeptiškai žvelgia į naujoves. Dar neseniai avalynė su kvadratine nosimi kėlė nevienareikšmišką reakciją, o šiandien vis daugiau moterų prideda šį akcentą į savo derinius.

Tas pats su ryškiai žalia spalva, kuri toliau didina apsukas antrą sezoną iš eilės. Ir turbūt taisyklė „nesuprasi, kol neišbandysi“ čia aktuali kaip niekada.

„Taip, man labai patinka, kad, dėvėdami tam tikrus drabužius, jūs atskleidžiate save iš kitos pusės. Jūs galėjote nė neįtarti apie šią jūsų asmenybės dalį anksčiau. Man žaidimas su drabužiais – fantastiškas žaidimas“,- tvirtina Miuccia.

Niekada nevėlu „išmokti mados“

Liūdnai dūsauti, žvelgiant į stilingas moteris Instagrame – tikrai ne Prados stiliuje. Moteris tikina: mokytis mados galima ir reikia. Ir nepriklausomai nuo to, jums 20 ar 60.

„Kai manęs klausia, kaip būti elegantišku ir gerai apsirengusiu, aš visada atsakau: mokykitės!

Mokykitės mados, kino, mokykitės meno, o paskui – studijuokite save“,- pataria Miuccia Prada.

Stereotipai sukurti tam, kad juos griautume

„Šis sijonas per trumpas mano amžiui“, „Oversize paltas atrodo pernelyg jaunatviškai“, „Odiniai rūbai – kažkokie iššaukiantys“, „Apkūnioms moterims tinka tik maišo fasonas“ – šie ir kiti stereotipai kyla šiuolaikinių moterų galvose.

Tačiau senjora Prada rekomenduoja palikti tokias nuostatas praeityje. Mada jau seniai pasikeitė, o kartu su ja ir visuomenė. Liko tik kompleksai, su kuriais tenka kovoti.

„Aš prieš bet kokias klišes. Moteris neturi būti lėle ar visada vienoda, kad būtų graži. Štai kodėl aš nekenčiu visų šių prabangių suknelių, kurios, kaip žmonėms atrodo, daro moterį gražia.

Aš prieš asmeniškai ir iš žmogiškosios pusės. Kita priežastis tame, kad tai banalu. Aš noriu būti protingesnė, arba sudėtingesnė, arba mįslingesnė“,- sako Miuccia.

Nepaisant elegantiško amžiaus, Miuccia Prada žiūri į madą nestandartiškai ir progresyviai. O tai dar kartą įrodo, kad skaičius pase – tai tik skaičius.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353