Ištikimybe ir išdavystė! Parke rado šunį, pririštą prie medžio, šalia jo buvo raštelis

1993
Patinka? Duok Like!

Žiaurus poelgis!

Ankstų rytą gyventojai pastebėjo šunį, pririštą prie medžio miesto parke.

Greta gulėjo raštelis su gyvūno vardu ir amžiumi. Sausa informacija – ir nieko daugiau…

Viskas – paprasta ir aišku: kažkas taip nusprendė atsikratyti savo augintiniu.

Dėl streso šuo neprisileido žmonių, todėl teko išsikviesti „Best Friend” organizacijos savanorį. Į įvykio vietą tuoj pat išvyko gyvūnų teisių gynėja.

„Siaubinga. Jokios atsakomybės … Savo savanoriškos veiklos metu mačiau daug, tačiau kiekvieną kartą stebiuosi. Gerai dar, kad šunį paliko parke, o ne kur nors miške, kur niekas niekada nebūtų radęs“, – pasakojo mergina.

Labiausiai tikėtina, kad šunį atvežė iš kito miesto, kad jis tikrai nerastų kelio namo. Gyvūnas nesuprato, kodėl su juo taip elgiamasi, todėl ėmė elgtis agresyviai. Merginai teko iškviesti patyrusį kinologą, kad šis  nuramintų vargšelį.

Kinologas su šunimi greitai surado bendrą kalbą ir nuvežė jį į veterinarijos kliniką. Čia gyvūną apžiūrėjo ir konstatavo dermatitą. Akivaizdu, kad savininkai nenorėjo rūpintis gyvūnu ir todėl nusprendė juo  atsikratyti.

„Šis atvejis yra pats geriausias pavyzdys, kaip auga benamių gyvūnų gretos. Deja, mažai tikėtina, kad šuns savininkai bus nubausti…”

Tikimės, kad naujas šuns šeimininkas bus geras ir rūpestingas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353