Išprašiau iš gėlių parduotuvės darbuotojos trąšų receptą. Po to orchidėjos pilnai pasidengė žiedais

20809
Patinka? Duok Like!

Savo orchidėjas aš tręšiau trąšomis, kurias pirkau toje pačioje parduotuvėje, kaip ir augalus. Tačiau nepaisant didelės kainos, nebuvo jokios naudos.

Man net ėmė rodytis, kad šios priemonės blogina gėlių būklę. Taigi, pinigai buvo išleisti veltui.

Kartą mane pakvietė į jubiliejų, kur buvo moteris, dirbanti vienoje didelėje gėlių parduotuvėje. Būtent ten aš pirkau savo kelias pirmąsias orchidėjas.

Įsikalbėjusi su ja aš paklausiau, kodėl parduotuvėje gėlės atrodo taip gražiai, o namuose nenori žydėti.

Parduotuvės darbuotoja pasidalijo su manimi stebuklingu trąšų, kurias jos pačios gamina parduotuvėje, receptu. Pasirodo, jos nenaudoja jokių cheminių priemonių. Man tai tapo tikru atradimu, juk aš visada maniau, kad augalus parduotuvėse kažkuo pripumpuoja.

Kaip paruošti trąšas:

Paimkite 3 l stiklainį ir įpilkite šilto virinto vandens.

Paskui įspauskite 1 česnako skiltelę ar smulkiai sutarkuokite.

Palikite trąšas pastovėti. Tam reikia 3 val.

Paskui perkoškite trąšas per marlę.

Palaistykite orchidėjas česnakų ištrauka tiesiai į vazono vidų, o ne į padėkliuką.

Labai svarbu likus dienai iki tręšimo palaistyti orchidėjas paprastu vandeniu. Taip neapdeginsite česnakinėmis trąšomis šaknų sistemos.

Štai tokios paprastos trąšos jūsų orchidėjoms! Tačiau noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad jos suveiks tik tokiu atveju, jei orchidėjos auginamos joms palankiose sąlygose.

Tai labai svarbu!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353