Išmintinga pasakėčia apie skausmo kiekį gyvenime

3496
Patinka? Duok Like!

Viskas priklauso nuo indo dydžio.

Kartą nelaimingas jaunuolis atėjo pas savo seną mokytoją, norėdamas rasti atsakymą, kodėl gi jo gyvenimas toks liūdnas. Senasis mokytojas liepė jaunuoliui į stiklinę vandens suberti žiupsnelį druskos ir vandenį išgerti.

„Na kaip, skanu?“, — paklausė mokytojas. 

„Siaubinga“, — išspjovęs vandenį, pasakė mokinys. 

Mokytojas nusišypsojo, tada paprašė jaunuolio paimti dar vieną žiupsnelį druskos ir įmesti jį į ežerą. Abu ėjo tylėdami iki ežero, kur mokinys įmetė žiupsnelį druskos.

„Dabar atsigerk iš ežero“, — pasakė mokytojas. 

Kai vanduo tekėjo jaunuolio veidu, mokytojas paklausė: „Na kaip, skanu?“

„Neblogai!“, — atsakė mokinys. 

„Tu jautei druską?“, — paklausę mokytojas. 

„Ne“, — atsakė jaunuolis. 

Mokytojas atsisėdo šalia šio neramaus jaunuolio, paėmė jo rankas ir pasakė: 

„Gyvenimo skausmas – tikra druska, nei daugiau, nei mažiau. Skausmo kiekis gyvenime yra nekintamas. Bet skausmo kiekis, kurį mes jaučiame, priklauso nuo indo dydžio, į kurį mes jį patalpinam. Todėl, kai jūs kenčiate nuo skausmo, vienintelis dalykas, ką jūs galite padaryti, tai apdidinti skausmo pajautimo jausmą. Nebūkite stikline, tapkite ežeru.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353