Išmestas kačiukas visus apstulbino savo unikalia išvaizda

465
Patinka? Duok Like!

Kovo viduryje į Kačių gelbėjimo centrą Nešvilyje, kuris yra Amerikoje, Tenesio valstijoje, atkeliavo eilinė išmestų kačiukų partija. Pora rado du naujagimius mažylius. Jie aptiko juos ką tik įsigytame name, kurį planavo perstatyti.

Dviem mažyliais ėmė rūpintis prieglaudos darbuotoja, vardu Kiki. Ji slaugė kačiukus ne pirmą kartą ir puikiai žinojo, ką daryti. Todėl Kiki ėmė ieškoti mažyliams žindyvių. Laimei, net dvi katės iš centro, Pikl ir Oliv, neseniai atsivedė kačiukų.

Tačiau net per šią sumaištį Kiki suprato, kad jos naujieji globotiniai visiškai neįprasti. Tiksliau, vienas jų. Mažylis, kurį pavadino Abrikosu, turėjo idealiai padalintą dviejų spalvų snukutį. Viena pusė buvo juoda, o kita buvo ryškiai rudos spalvos, iš čia ir mielas vardas.

Toks retas gamtos reiškinys vadinamas chimerizmu. Mokslininkai aiškina, kad taip gaunasi, kai kačiukas atsiranda iš 2 susiliejusių kiaušialąsčių su skirtingu genų rinkiniu.

Tačiau unikali išvaizda visiškai neatbaido kitų kačių nuo Abrikoso. Jį ir jo brolį Riestainiuką, visiškai įprastą pilką kačiuką, greitai priėmė abi įmotės.

O mažylio gyvenimo istorija, kurią Nešvilio Kačių gelbėjimo centras publikavo Instagrame, pritraukė šimtus potencialių šeimininkų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353