Haskiai kankinosi už aukštos tvoros ir tada šeimininkas nusprendė jiems padėti

203
Patinka? Duok Like!

Sent Neotse Endžio Grenelo haskiai tapo tikromis žvaigždėmis. 12 metų Talonas, Topazas ir Amber bei 3-mečiai Vini ir Roki tiesiog negali slėptis nuo pašalinių akių, labai jau jie garsūs ir spalvingi pasivaikščiojimų metu.

Tačiau išgarsėjo jie net ne dėl to. Viskas todėl, kad Grenelas gyvena privačiame name su aukšta tvora.

Šunims visada buvo įdomu stebėti, kas vyksta gatvėje, todėl jie pradėjo daryti nedideles prakasas ir kaišioti savo snukučius pro tvorą.

Tada Endžiui ir atėjo idėja padaryti „langelius“ savo augintiniams. Tvoros medienoje jis išpjovė kažką panašaus į peliuko Mikio snukučius. Dabar 4 „stebėjimo punktuose“ pastoviai sėdi jo globotiniai.

Tik penktas šuo, Amber, nesidomi gatve. Dėl garbaus amžiaus jo klausa suprastėjo, todėl šuo tiesiog nespėja su likusiais augintiniais ir negirdi gatvės triukšmo.

Pagal vietos gyventojų Facebook įrašų skaičių Endis suprato, kad miestelėnams šunų „stebėjimo postų“ idėja patiko. Naudotojai nuolat bando padaryti nuotraukas, kuriose matytųsi visi 4 šuneliai. Tai laikoma didele sėkme.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353