Gydytojas pastatė kaimą šunims su tokiais namais, kad ir aš ten gyvenčiau

465
Patinka? Duok Like!

Ilgą laiką veterinaras iš Lenkijos svajojo pastatyti kaimą šunims, kur mažyliams būtų jauku, visai kaip gimtuosiuose namuose.

Svarbiausia – panorėti!

Medinių namukų, išdažytų ryškiomis spalvomis, eilės. Viduje – šiltos grindys, šildymas, elektra, internetas, sofutės, minkšti gultai. Ir gyvūnai, ir žmonės jaučiasi jaukiai tokiose „būdelėse“. Nuostabu, tačiau čia įprasta gyvūnų prieglauda.

Ji buvo atnaujinta po Radoslavo Fedačinskio iniciatyvos. Būdamas veterinarijos gydytoju, jis rūpinosi savo darbu ir troško, kad visi augintiniai gerai jaustųsi. Tuomet jis įsteigė projektą, pagal kurį pastatė jau 7 namus iš planuojamų 40.

Be akivaizdžiai komfortiškų laikymo sąlygų, šunims atsiranda galimybė adaptuotis naujoje aplinkoje. Kai šunelis pateks į šeimą, jam bus lengviau apsiprasti namuose. Taip pat kuratoriams, prižiūrintiems keturkojus draugus, bus lengviau atlikti darbą.

Būtų puiku, jei ateityje visos prieglaudos pavirstų tokiomis gyvenvietėmis. Juk tada net tie pūkuotukai, kuriems nepavyko surasti šeimos, gautų šansą oriam gyvenimui.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353