Gražus manikiūras kojoms

904
Patinka? Duok Like!

Atrodytų, ką dar galima būtų sugalvoti rankų nagų dizainui? Daug ką! Profesionalai paprastai turi tokią lakią fantaziją ir tiek kūrybiškų idėjų, kad jie dar ne vieną klientę nustebins.

O štai su pedikiūru jie taip pat puikiai susitvarko. Jūs dabar pagalvosite – ką gi galima padaryti su tokiais trumpais nagučiais? O mes jums parodysime, ką būtent! Tiek daug dizaino variantų, ir tiek daug atspalvių, su kuriais dirba tikri savo amato profesionalai.

Mėgaukitės! Ir išsirinkite iš jų tą dizainą, kurį norėtumėte išbandyti.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353