Fotografija, kur berniukas padeda šildyti savo neišnešiotą brolį, apskriejo visą internetą

623
Patinka? Duok Like!

Prieš kelis metus Skandinavijos gimdymo namuose sugalvojo būdą, kuris padeda slaugyti neišnešiotus vaikučius, jį vadina „oda prie odos“ arba „kengūra“. Ir jis duoda gerus rezultatus, net geresnius nei inkubatorius naujagimiams.

Šiai fotografijai jau 3 metai, o ji populiari ne mažiau nei tada. Joje tėvas su vyresniuoju sūnumi šildo naujagimius dvynius, kurie atėjo į pasaulį per anksti.

Šio metodo esmė yra dėti vaikelį ant motinos ar tėvo krūtinės. Tai padeda mažyliui greičiau adaptuotis išoriniame pasaulyje ir turi puikios įtakos jo būklei.

Glostymas, artimųjų rankų odos šiluma, balso ir širdies plakimo garsai – visa tai palankiai veikia naujagimio vystymąsi.

Pasak gautų duomenų, „kengūros“ metodas mažina neišnešiotų vaikų mirtingumo lygį.

Mažylių, kurie gimė sverdami nuo 1 iki 1,5 kg išgyvenamumas išaugo nuo 30 iki 70%.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353