Emė ir Vikas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo įprasta pora, tačiau jų meilės istorija toli gražu ne paprasta…

4319
Patinka? Duok Like!

Vargu ar tarp mūsų atsiras žmonių, kurie pasiryžtų užmegzti santykius su benamiu. O ką jau kalbėti apie šeimos sukūrimą ir bendrą gyvenimą.  Švedų aktorė Emė Abrachamson, pasirodo, yra išimtis.

Emė ir Vikas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo įprasta pora, tačiau jų meilės istorija toli gražu ne paprasta. Tuo metu, kai jie susipažino, Emė Abrachamson buvo jau puikią karjerą daranti aktorė, o Vikas Kokyla buvo paprastas benamis.

Bet taip jis gyveno ne visada. Vikas gimė Lenkijoje, po to persikraustė į Kanadą, kur praleido savo jaunystės metus.

Vaikino tėvas buvo paprastas akmenskaldys, o mama – valytoja. Dėl pinigų stygiaus vyras neturėjo kada studijuoti aukštojoje mokykloje.

 

Pabaigęs mokyklą jis turėjo dirbti keliuose darbuose, gaudamas patį mažiausią atlygį. Galiausiai jis susitaupė šiek tiek pinigų ir išvyko į Europą.

Deja, santaupos pasibaigė iki to, kai jis būtų galėjęs atsistoti ant kojų, todėl Vikui teko gyventi tiesiog gatvėje ir važinėti autostopu iš vienos šalies į kitą.

Tuo tarpu Emi gyveno visai kitokį gyvenimą. Mergina gimė pasiturinčioje šeimoje, gavo aukštąjį išsilavinimą ir tapo populiaria ir žinoma aktore. Emės tėvai tikėjosi, kad jos asmeninis gyvenimas susiklostys kitaip, tačiau mergina sutiko Ciką.

Vieną gražią dieną Vikas pirmą kartą pamatė Emę, sėdinčią ant suolelio. Nors vyras ir suprato, kad jo padėtyje šansų jis praktiškai neturi, vis tik jis pasiryžo užkalbinti merginą. Jis paklausė jos, kiek dabar valandų. Emė, pažiūrėjo į šalia kabantį didžiulį laikrodį, ir jam atsakė į klausimą. Tarp jų užsimezgė pokalbis.

Mergina iškart suprato, kad jos naujasis pažįstamasis – benamis, tačiau pastebėjo, kad jis gana gražus ir aukštas, o labiausiai merginą pavergė jo rudos akys.

Netikėtai pačiai sau ji ėmė jausti vaikinui simpatiją. Tas jausmas vienu metu gąsdino ir trikdė ją, bet Emė negalėjo priešintis savo jausmams ir pasiryžo dar kartą susitikti su vaikinu. Tarp jų užsimezgė romanas.

Aktorės nesustabdė tai, kad Vikas, būdamas jaunesnis už ją 5 metais, neturi aukštojo išsilavinimo ir gyvena gatvėje, ir net tai, kad jai reikėjo įtikinti savo šeimą, kad neturintis jokių perspektyvų vyras jai tinka.

Nežiūrint į Emės baimę, pažintis su tėvais praėjo gerai. Mama ir tėtis suprato, kad Vikas yra protingas, geraširdis, ir, svarbiausia, padorus žmogus. Jie įsitikino, kad mylimai dukrai pavojus negresia.

Po to vyro laukė šeši metai intensyvaus darbo, nes jis darė viską, kad taptų vertas Emės. Jis gavo inžinieriaus mechaniko diplomą, gavo gerą darbą. Po dvejų pažinties metų mylimieji susituokė. O dar po dvejų metų jiems gimė dvyniai, kuriuos pavadino Tiliu ir Desta.

Emė Abrachamson praeitų metų sausį išleido savo autorinę knygą, kurioje papasakojo neįprastą savo meilės istoriją. Jos nejaudina, kad daugelis žmonių pasmerks ją už santykius su benamiu vyru.

Emė laiminga ir nė kiek nesigaili dėl savo žingsnio.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353