EGOIZMAS / NE EGOIZMAS

288
Patinka? Duok Like!

Daryti gyvenime tai, ką tu nori – ne egoizmas. Versti (primesti, manipuliuoti) kitus daryti tai, ką tu nori – egoizmas.

Rūpintis savo laime ir komfortu gyvenime – ne egoizmas; Versti kitus rūpintis tavo laime ir komfortu – egoizmas.

Palaipsniui spręsti savo gyvenimo sunkumus, laikyti dėmesio centre savo gyvenimą – ne egoizmas; Nuolat skųstis ir įvairiais būdais pritraukti svetimą dėmesį į savo gyvenimą – egoizmas.

Pagimdyti vaiką ir skatinti jį pamilti savo gyvenimą, demonstruojant jam tai savo aktyviu ir džiaugsmingu pavyzdžiu – ne egoizmasPadaryti vaiką savo gyvenimo tikslu ir prasme (pajungti jo gyvenimą savo interesams) – egoizmas.

Pasiimti laisvadienį, atjungti telefoną, atšaukti susitikimą su draugais, nekelti ragelio, jei dabar nenori kalbėti su tuo žmogumi – ne egoizmas; Ateiti į žadėtą susitikimą, atsiliepti į nepageidaujamą skambutį ir daryti kitus savo susierzinimo aukomis – egoizmas.

Rinktis savo interesus ir save, sakyti „ne“ ir „man tai netinka“ – ne egoizmas; Rinktis kito žmogaus interesus, nuolat leisti pažeisti savo ribas ir kaltinti artimuosius tuo, kad jūsų gyvenimas pakrypo neteisinga vaga – egoizmas.

Atsisakyti suteikti kitam žmogui materialinę, emocinę ar bet kokią kitokią pagalbą, jei jaučiate, kad jums nepakanka tam resursų – ne egoizmasPadėti kitam, bet laikyti, kad jis nuo šiol jums skolingas ir pykti, kai jis nesutinka būti jums skolingas – egoizmas.

Prašyti pagalbos, bet leisti žmogui pasirinkti, padėti jums ar ne – ne egoizmasNurodinėti kam nors, kad jis privalo jums padėti arba kitais būdais versti jį jums padėti – egoizmas.

Neprisiimti įsipareigojimų, kurie neįeina į jūsų darbinius įsipareigojimus, bet maksimaliai kokybiškai atlikti savo darbą – ne egoizmasUžsikrauti sau svetimas užduotis, o paskui slapta ar atvirai neapkęsti savo darbo ir pykti ant kolegų – egoizmas.

Klausytis kitų nuomonės, bet elgtis taip, kaip galvojate jūs – ne egoizmasPasikliauti kitu, kai net jaučiate, kad tai jums netinka, o paskui analogiškai versti jį priimti jūsų nuomonę, apie bet kokį dalyką, arba kaltinti jį, kad jo pasiūlytas sprendimas nepasitvirtino – tai egoizmas.

Rinktis save – ne egoizmas; Rinktis kitą, kad jis mainais rinktųsi tave – egoizmas.

Viskas labai paprasta – EGOIZMAS – tai yra tai, kas sustiprina jūsų priklausomybę nuo kitų ir įtvirtina jus aukos pozicijoje visam gyvenimui. 

NE EGOIZMAS – tai viskas, kas daro jus savo pačių gyvenimo šeimininkais. Laisvais, atsipalaidavusiais žmonėmis, sugebančiais rinktis savo pačių laimę ir būti atsakingais už tai. 

Nebūkite egoistai) Pradėkite ramiai ir nuosekliai rinktis save ir savo gyvenimą šiandien. Esu tikra, jums patiks!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353