Konstantinas Bogomolovas – žinomas Latvijos įvaizdžio dizaineris ir mados analitikas, pašventęs didžiausią savo karjeros dalį kitų žmonių stiliaus paieškoms.

Jam pavyko paversti paprastus žmones madingais ir elegantiškais, visai nepanašiais į save ankstesnius. Ir savo mokinius Konstantinas moko gerbti kiekvieną žmogų, stengtis atskleisti  jo asmenybės tikrąjį veidą jo įvaizdžio pagalba. Pasikeitimai būna įspūdingi.

Išrinko 19 pavyzdžių, kuriuose pamatysite Konstantino klientų persikūnijimus. Ir tada nevalingai prisimeni citatą: „Rengtis reikia tokiam darbui, kokio tu nori, ne tam, kurį tu turi“.

Ar jūs sutinkate su tuo, kad išorinis pasikeitimas gali pakeisti žmogaus vidinį pasaulį? Kurie stiliaus pasikeitimai jums patiko labiausiai. Pasidalinkite su mumis savo mintimis.

1.

2.


3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353