Daugiau nelakstome su skudurais ir nevalome kondensato nuo langų. Mūsų sprendimas tiks visiems

3949
Patinka? Duok Like!

Aš įsitikinęs, kad visi susidūrė su kondensatu ant langų ir beveik kiekvienu atveju tai ventiliacijos problema.

Butuose jos dažniausiai nėra, kadangi ventiliacijos šachta užversta ir niekam neįdomu, kad ją valyti privalo valdanti bendrovė, kadangi name be ventiliacijos gyventi negalima.

Na o senuose namuose ventiliacija yra tik vonioje ir virtuvėje.

To pasekoje dažnai skauda galvą, atsiranda pelėsis angokraščiuose, padidėja drėgmė ir anglies dioksidas.

Juk mes negalime nekvėpuoti, o dar reikia skalbti drabužius, plauti indus, prausti save ir naminius augintinius, tai yra mes turime reguliarią sąveiką su vandeniu, kuris išgaruoja ir kondensuojasi ant langų.

Būtent padidėjusi drėgmė yra pagrindinė langų rasojimo priežastis. Ir štai su šia problema aš ir mano kolegos susidūrėme statybose.

Viskas buvo normaliai iki tol, kol mes neužliejome šiltų grindų. Po to drėgmė labai smarkiai padidėjo, langai tiesiog plūste paplūdo.

Ventiliacijos mes dar nedarėme. Taigi, tikras košmaras. Net uodai pabudo iš miego gruodį.

Mikrovėdinimas visiškai nepadėjo, oro kiekis, kurį reikia pakeisti, pernelyg didelis. Nuvalyti kondensato irgi neišeina normaliai, juk visas purvas susirenka sujungimuose.

Pagaliau mums pavyko rasti būdą, kuris realiai padėjo ir išgelbėjo situaciją:

Iš pradžių viską nuvalykite, paskui vėdinkite 30 min pusiau pravertais langais. Mūsų atveju mes atidarėme du langus skirtingose namo pusėse.

Per tą laiką temperatūra nukrito vos vienu laipsniu, bet paskui 3 dienas nebuvo jokio kondensato. Tai yra, šią procedūrą reikia atlikti kas 3 dienas. Trečią dieną ant stiklo paketo susidaro rėmelis iš drėgmės.

Mes atliekame vėdinimą vakarais, kad naktį pakeltume temperatūrą iki pradinės ribos. Bute jūs galite vėdinti kada norite, juk tai neturės įtakos šildymo kainai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353