Buto dizainas iš skyriaus – „Jums ir nesisapnavo!“

603
Patinka? Duok Like!

Amina Mučiolo, arba, kaip ji save vadina, Studija Muči – nepaprasta moteris, kurios gyvenimo būdas ryškus ir prisotintas. Tą patvirtina jos butas, kurio dizainas daugeliui pasirodys tiesiog fantastiškas.

Amina tapo tikra interneto sensacija po to, kai pavertė savo namus pasaka: čia viskas atlikta vaivorykštės spalvomis: sienos, baldai, dekoro elementai ir net technika, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelė Hello Kitty. Visos šios detalės atspindi Muči natūrą, kuri pati visada atrodo gana ryškiai.

Amina nuo pradžių norėjo, kad butas taptų laimės, džiaugsmo ir įkvėpimo  vieta jai ir jos vyrui ir harmoznizuotų su jų dvasine būsena.

Rezultate moteris tapo įkvėpimu didžiuliam skaičiui jos sekėjų Instagram socialiniame tinkle.

O jūs norėtumėte gyventi tokiuose namuose?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353