Brolis ir sesuo gražiomis akimis tapo interneto žvaigždėmis

193
Patinka? Duok Like!

Socialinių tinklų dėka žmonės gauna galimybę demonstruoti savo unikalią išvaizdą ir net kurti modelio karjerą prigimtinių ypatybių pagalba. Kartais taip gaunasi ir su vaikais. Kai žiūri į Ariją ir Liuką, galima pagalvoti, kad jie dvyniai. Bet iš tiesų mažyliai gimė metų skirtumu, mažoji Arija vyresnė už savo broliuką 14 mėnesių.

Vaikai buvo visai maži, kai jų mama Šina Volters suvokė, kiek daug dėmesio ir komplimentų gauna jos mažyliai. Viskas dėl to, kad jų žydros akys atrodo labai neįprastai.

Esmė tame, kad abu vaikai labai panašūs į motiną su ryškiai išreikštomis afrikietiškomis šaknimis, todėl toks rainelės atspalvis atrodo visiškai netikėtai, originaliai. Įdomu, kad tėvų akys kitos spalvos. Štai tokie genetikos stebuklai!

Unikalią Arijos ir Liuko išvaizdą vertina ne tik aplinkiniai, bet ir fotografai bei modelių agentūros. Būtent todėl jau dabar vaikai dalyvauja madų fotosesijose. Tikimasi, kad ir paaugę jie tęs modelio karjerą.

Vaikučiai filmuojasi ir reklamoje, pavyzdžiui, vaikiškų prekių.

Kad ir toliau vystytų Arijos ir Liuko karjerą, motina sukūrė jiems TikTok paskyrą. Bendrai vaikai turi jau daugiau nei 470000 sekėjų visose platformose. O neseniai šeima paleido savo YouTube kanalą, todėl tikimasi, kad sekėjų skaičius tik augs.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353