Blogerė atskleidė modelių idealių fotografijų Instagrame paslaptį. Viską lemia pozos ir apšvietimas

655
Patinka? Duok Like!

28-erių Lian Word iš Australijos miesto Brisbeno visada siekė idealių fotografijų Instagrame. Mergina dirba dietologe ir jos profilis skiriamas informacijai apie teisingą maitinimąsi. Pati Lian aktyviai darė įvairiausius pratimus, kad atrodytų ne blogiau, nei interneto modeliai, kurių proporcijos nuolat džiugina akį.

Pačią blogerę ypač sudomino jos pačios užpakaliukas, kuris niekaip nenorėjo įgauti gražios persiko formos. Tačiau po metų sunkių treniruočių Lian suprato, kad joks persikas šioje srityje ir nesusiformuos. Ji būtų naudojusi ir kardinalesnes priemones, bet jai padėjo atsitiktinumas: kartą ji sutiko modelį, kuriuo ji labai žavėjosi, ir šioji, jūs nepatikėsite, visai neturėjo tokių kūno formų, kuriomis puikavosi Instagrame. O ir persiko ji su savimi neturėjo. Lian ėmė jos klausinėti ir mergina atvėrė jai visiškai naują visatą.

Pasirodo, mažai kuris modelis TIKRAI turi idealų kūną, viską nulemia pozos pasirinkimas ir apšvietimas. Ir dabar Lian Word dalinasi šia tiesa su savo abonentais (o jų ji turi virš 220 tūkstančių), demonstruodama, kaip reikia fotografuotis, ir kaip nereikia. Jai tai pavyksta labai juokingai ir viskas tampa akivaizdu!

1. Geras apšvietimas — blogas apšvietimas

2. Mano užpakaliukas Instagrame — mano tikrasis užpakaliukas

3. Instagramas — realybė

4. Gražu — taip pat gražu

5. „Patrauklus“ kūnas — „nepatrauklus” kūnas

6. Instagramas — realybė

„1% laiko — 99% laiko“.

7. Instagramas VS realybė

Taip taip, su vyrų fotografijomis ta pati istorija.

8. Instagramas— realybė

„Aš – taip pat aš“. Štai todėl ir neverta tikėti viskuo, ką matote Instagrame, jis labai klastinga!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353