Bevaikė pora norėjo įsivaikinti trynukus, o dabar turi 6 vaikus!

277
Patinka? Duok Like!

Sara ir Endis Džastisai susipažino dar universitete, tarp jų užsimezgė draugystė, kuri paskui peraugo į romantinius santykius. Jie susituokė ir svajojo apie vaikus. Tačiau jaunos šeimos laukė sunkumai – Sara negalėjo pastoti.

Ligoninėje jiems suteikė nedaug vilčių, gydytojai pasakė moteriai, kad ji galės turėti vaikų tik IVF dėka, tačiau ir čia, deja, tikimybė labai maža. Kadangi ši procedūra kainuoja brangiai, Džastisai nusprendė nerizikuoti ir ryžosi įsivaikinti.

Jie rado nėščią moterį, kuri iškart po gimdymo buvo pasiruošusi atiduoti vaiką į vaikų namus, Sara ir Endis susitarė, kad iškart įsivaikins šį mažylį.

Tačiau poros laukė siurprizas – moteris pagimdė trynukus. Turbūt ji bijojo, kad jauni tėvai atsisakys vaikų, todėl neįspėjo apie daugiavaisį nėštumą.

Tačiau Džastisų tai nė trupučio negąsdino, jie buvo sužavėti, juk jie dabar turi 3 vaikus – tai tikra dovana!

Kol pora buvo užsiėmusi trynukais, Dievas atsiuntė jiems naują laimę – pasirodo, kad nepaisant visų prognozių Sara pastojo!

Netrukus į pasaulį atėjo dvyniai – berniukas ir mergaitė.

„Tai tiesiog neįtikėtina! Dar prieš metus mes galėjome tik svajoti apie vaikus, o dabar turime net 5!“ – neslepia savo džiaugsmo Sara.

Dabar šeimoje auga 5 vaikai. Žinoma, tai visai ne lengva, atsirado daugybė rūpesčių ir Sara su Endžiu pamiršo, kas yra pilnavertis miegas, tačiau nepaisant nieko, jie laimingi, juk turi didelę ir tvirtą šeimą, kurioje girdėti garsus vaikų juokas.

Tačiau tai dar ne viskas, po metų poros laukė naujas palaiminimas – „nevaisinga“ Sara vėl pastojo ir į pasaulį atėjo berniukas.

Ši istorija patvirtina, kad stebuklų vis dar būna!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353