Berniukui su patologija padovanojo šuniuką su tokiu pat susirgimu

654
Patinka? Duok Like!

Berniukas vardu Bentlis Boersas, gimė su veido ir žandikaulių defektu. Jo gomurys nesuaugęs, dėl ko dvimečiui mažyliui teko patirti kelias rimtas operacijas.

Tėvai nusprendė palaikyti mažylį, kuris jau pradėjo klausinėti, kodėl jis skiriasi nuo bendraamžių. Idėją pasufleravo psichologai, į kuriuos Boersų šeima kreipėsi pagalbos.

Bentliui rado keturkojį draugą – šunelį iš prieglaudos. Berniuko mama ir tėtis ilgai rinko prieglaudų tinklapiuose idealų augintinį jų šeimai.

Bet kai jie pamatė fotografiją su šuneliu, kurio gomurys irgi buvo nesuaugęs, sprendimas buvo patvirtintas akimirksniu.

Bentlio tėvai mano, kad mažyliui bus lengviau augti kartu su tokiu pat neįprastu uodeguotu draugu.

Džeksono miesto šunų prieglaudos atstovai buvo sužavėti šios istorijos ir palaikė šeimos sprendimą.

Boersų socialiniuose tinkluose ir labdaringos organizacijos paskyroje pasirodė pirmojo berniuko ir jo šunelio susitikimo fotografijos.

Jose vaikas atrodo iš tiesų laimingas.

„Mes negalime apsakyti žodžiais, kokie mes laimingi, pranešdami tai. Fotografijos kalba pačios už save. Susipažinkite su Bentliu!

Šiandien jis tapo mažuoju vieno iš mūsų globotinių šeimininku. Bentlis ir jo mažasis bičiulis iškart susidraugavo.

Mes manome, kad ši unikali porelė kartu praleis daug laimingų metų!“ – taip prieglauda nupasakojo situaciją.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353