Benamė kalė iš nevilties lojo, kviesdama žmones padėti jos sužeistam šuniukui

1095
Patinka? Duok Like!

Jos vaikui reikėjo padėti ir ji padarė viską, kad į juos atkreiptų dėmesį!

Šiandien mes norime jums papasakoti labai jautrią istoriją, kuri įrodo, kad bet kuri mama, net keturkojė, padarys viską, kad jos mažylis būtų saugus ir sveikas.

Mes jau ne kartą jums pasakojome, kaip gyvūnai pasiaukojančiai kovoja už savo palikuonis ir visais įmanomais būdais juos saugo.

Šiandieninė mūsų herojė – benamė kalė iš Indijos, kuri jautė, kad jos mažyliui būtina padėti ir stengėsi padaryti viską, kad į juos atkreiptų dėmesį.

Tiesiog ant šaligatvio stovėjo šuo ir garsiai lojo, buvo matyti, kad jis labai nerimauja ir žmonės ėmė eiti arčiau, kad pažiūrėtų, kas sukėlė tokį jo elgesį.

Priartėję jie viską suprato: prie jo kojų gulėjo mažas šuniukas, kuriam aiškiai reikėjo pagalbos.

Vienas praeivių iškart paskambino į gyvūnų prieglaudą Animal Aid Unlimited ir pusvalandžio bėgyje į nurodytą vietą atvyko savanoriai. Kai jie priėjo prie kalės, ji neurzgė, greičiausiai ji jautė, kad šie žmonės jiems padės. Keturkojė mamytė pilnai pasitikėjo savanoriais.

Kai mažylį pakėlė nuo žemės, jis gailiai suinkštė ir verkė toliau. Jį paėmė ant rankų ir nunešė į centrą, kailiniuotoji mama nė sekundei nesitraukė nuo gelbėtojų, ji tiesiog nenuleido akių nuo jų.

Mažyliui išplovė žaizdas ir sutvarstė jas. Paskui savanoriai jį pašėrė. Jam pasidarė geriau ir jis pralinksmėjo.

Po poros dienų šunelis pilnai sustiprėjo ir atsistatė. Iš pradžių jis truputėlį šlubavo, bet greitai ėmė bėgioti ir šokinėti pilnavertiškai.

Stebėtina, tačiau jo mamytė buvo teisi, mažyliui ir iš tiesų reikėjo pagalbos ir savarankiškai ji niekaip jam nebūtų padėjusi, todėl ir kvietė žmones. Kaip gerai, kad pagalba atvyko labai laiku!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353