Aš niekada neplaunu šaldytuvo, bet jis pas mane visada idealiai švarus. Dalinuosi paprasta paslaptimi

22270
Patinka? Duok Like!

Visi, kas gyveno tarybiniais laikais, susidūrė su šaldytuvais, kurie tuomet buvo gaminami. Aš irgi turėjau tarybinį agregatą, besivadinantį Biriusa.

Dirbo šaldytuvas garsiai, šaldymo kameroje prišaldavo ledas, viduje visada būdavo kažkoks nemalonus kvapelis, buvo įspūdingų gabaritų ir labai sunkus, kas apsunkindavo transportavimą.

Atsimenu , kaip mama ir aš paeiliui atitirpindavome jį ir plaudavome, o tai tekdavo daryti dažnai. Tie šaldytuvai turėjo vien minusus, nesvarbu kokio gamintojo.

Tai ne dabar – šaldytuvai visiškai kitokie. Labiausiai man patinka tie, kurie nereikia atitirpinti, su „No Frost“ sistema. Šaldytuve ir šaldiklyje daug vietos, jokio triukšmo, kadangi yra ventiliacijos sistema. Lengva plauti ir nereikia visos dienos atitirpinimui.

Tačiau šiuolaikiniai šaldytuvai irgi užsiteršia su laiku. Indai su maistu ir gėrimais palieka nešvarumus ant lentynų: trupiniai, riebalų dėmės, pridžiuvę gėrimų lašai ir kitas purvas. Visa tai matyti nelabai malonu ir tenka plauti.

Bet kuri valymo priemonė lengvai išplaus šaldytuvo lentynas, tačiau vis tiek tam tenka gaišti laiką. Tačiau aš žinau vieną gudrybę, kuri padės ilgam laikui išsaugoti šaldytuvą švarų ir todėl jį reikės plauti žymiai rečiau.

Taigi, kaip tai padaryti?

Pradžiai aš išimu lentyną iš šaldytuvo. Po to imu kempinę, suvilgau ją muilo tirpalu ir plaunu.

Išvalau vienkartiniais rankšluosčiais, darau tai labai kruopščiai.

Toliau man reikia maistinės plėvelės. Firma nesvarbi. Man rodos, jos visos vienodos.

Nuo plėvelės atvynioju gabalą, lygų lentynos pločiui ir pridedu ją prie viršutinės dalies.

Lentyną taip pat apvynioju iš kraštų, kad plėvelė nesiriestų ir gerai laikytųsi.

Po šių manipuliacijų aš įdedu lentyną į jos vietą šaldytuve.

Kai plėvelė pasidarys nešvari, aš ją nuimsiu ir uždengsiu lentyną nauja.

Kadangi plėvelė labai plona ir skaidri, tai jos beveik ir nesimato šaldytuve.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353