Šiuolaikinis pasaulis sutvarkytas taip, kad daugelis moterų išmokė savo vyrus tvarkytis namuose.

Pradedant nuo tų laikų, kai moteris pradėjo lygiuotis su vyru savo teisėmis ir pradėjo dirbti, kaip vyras, o kartais ir daugiau, klausimas apie bendrą namų tvarkymą tapo įprastas ir tikėtinas.

Bet kiek tai yra teisinga, įtraukti vyrą į namų tvarkymą?

Šis klausimas buvo pateiktas Pietų Floridos psichologams, išnagrinėti jį.

Kaip jūs manote, kokios išvados priėjo mokslininkai?

Psichologai tikina, kad vyrai, kurie padeda žmonoms namuose, paprastai yra labiau agresyvūs, negu tie, kurie užsiima tik vyriškais darbais ir reikalais.

Mokslininkai tikina, kad tai vyksta pasąmonės lygmenyje, o ne sąmoningai. Eksperimentas buvo atliekamas taipsurinktos dvi grupės vyrų, pirmoji užsiėmė namų ruoša (išplauti, pagaminti maistą, išlyginti drabužius), o antroji užsiėmė tik vyriškais darbais (prikalti, pernešti, pastatyti).

Po to, kai jie visi baigė darbus, jiems buvo pasiūlyta šiek tiek pasiboksuoti. Pasirodė, kad namų ūkio darbais užsiiminėję vyrai boksavosi kur kas agresyviau, negu tie, kurie atliko vyriškus darbus.

Psichologai tai aiškina taip, kad vyrai lyg praranda savo identitetą, savo vyriškumą po to, kai išplauna indus, ir jam norisi išreikšti savo jėgą, kuria jie nesinaudoja darydami namų ruošos darbus, jiems atrodo, kad jie užsiima velniai žino kuo, vietoj to, kad naudotų savo prigimtinę jėgą.

Mes tikime psichologais, bet juk gyvenime būna situacijų, kai žmona nebespėja arba jau nebegali išplauti indų. Ir vyras gali labai pradžiuginti žmoną ir vaikus, jei išplaus lėkštes ir pagamins ką nors vakarienei.

Argi ne taip, moterys??

P.S. Papasakokite mums, ar jūsų vyrai padeda jums namuose?

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353