Anksčiau niekas nebuvo matęs ryškiai oranžinio vėžlio

205
Patinka? Duok Like!

Susanta Nanda, Indijos miškų tarnybos darbuotoja, savo Twiterio paskyroje publikavo nuotrauką ir filmuką su gyviu, apie kurį mokslininkai choru pasakė : „Neįmanoma“. Ne visi, bet dauguma. Ir juos galima suprasti – anksčiau niekas nebuvo matęs ryškiai oranžinio vėžlio.

Gyvis buvo rastas miestelio Balasor valstiečio lauke. Miestelio gyventojai nepuolė virti sriubos iš gyvūno, dar per daug švieži įspūdžiai po paskutinio karto, kai buvo išvirta sriuba iš šikšnosparnio, išvirto kaimyninėje šalyje. Vietoj to, vėžlį iškart perdavė specialistams, kurie, gavę pirmuosius analizų duomenis, vos visi nesusipyko. Jie bando suprasti, ar vėžlį galima priskirti albinosams.

Iš vienos pusės – ryški spalva ir jokių užsimaskavimo priemonių – jei dėmių ir yra, jų visai nesimato. Iš kitos – raudonos akys ir bloga reakcija į šviesą, tipiški albinosų požymiai.

Tiesa, pasaulinis mokslas žino ne tiek jau daug tokių vėžlių, ir galutinis verdiktas dėl albinoso dar nėra paskelbtas. Bet kokiu atveju, šis pasaulio stebuklas turi būti papildomai ištirtas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353