7 svarbūs sveiko miego ant kairiojo šono privalumai

763
Patinka? Duok Like!

Norite būti sveikesni, nejausti nuovargio po nakties ir ryte atrodyti visu šimtu procentų? Padėti gali pozos pakeitimas poilsio metu!

Visi mes žinome, kad geras miegas pozityviai veikia sveikatą. Tačiau mažai kas susimąstė, kad miego poza taip pat gali pagerinti arba pabloginti sveikatą. Pasak gydytojų, įprotis miegoti ir ilsėtis ant kairiojo šono gali turėti lemiamą įtaką sveikatai.

Tiesiog nuostabu, kaip miegas ant kairiosios pusės naudingas sveikatai!

Kaip įprasti miegoti ant kairiojo šono?

Yra kelios paprastos ir efektyvios technikos, kurios padės išvystyti įprotį miegoti ant kairiojo šono.

Kai kurie rekomenduoja prisiūti maišelį su teniso kamuoliuku prie pižamos nugaros. Kiekvieną kartą, kai miego metu jūs bandysite apsiversti, jis trukdys tai padaryti.

Dar vienas paprastas būdas – padėti papildomą pagalvę už nugaros, kuri irgi trukdys apsiversti.

Kokia miego ant kairiojo šono nauda?

1. Rėmens palengvinimas

Jei po aštraus ir gausaus maisto jus dažnokai kankina rėmuo, tai puikus būdas palengvinti jo apraiškas.

Tyrimų duomenimis, miegas ant kairiojo šono gali ženkliai palengvinti rėmens simptomus, kadangi miegas ant dešinio šono juos gali net sustiprinti.

2. Knarkimo atsikratymas

Turbūt daugelis žino, ką tai reiškia – nemiegoti pusę nakties dėl to, kad kažkas iš artimųjų knarkia. Pasirodo, knarkimo atsikratyti daug lengviau, nei jūs manėte. Išmokykite knarkiantįjį miegoti ant kairiojo šono – tai padės žmonėms, kenčiantiems nuo kvėpavimo sustojimo miegant, kuris ir sukelia knarkimą.

3. Virškinimo gerinimas

Gydytojų nuomone, miegas ant kairiojo šono leidžia traukos jėgai stimuliuoti virškinamo maisto praėjimą iš plonojo žarnyno į storąjį.

4. Širdies sveikatos gerinimas.

Širdis – svarbiausias žmogaus organas. Gydytojų nuomone, miegas ant kairiojo šono taip pat dėl traukos jėgos padeda nuimti apkrovą nuo širdies miego metu.

5. Tulžies sveikatos palaikymas

Kai jūs gulite ant kairiojo šono, tulžies kraujotaka pagerėja, dėl ko jos darbas palengvėja.

6. Pagalba limfinei sistemai

Daugelis nesusimąsto apie tai, kokia svarbi teisingam organizmo darbui limfinė sistema. Kairioji kūno pusė – dominuojanti šiai sistemai, todėl miegas ant kairiojo šono organizmui duoda daugiau laiko valymuisi nuo toksinų ir limfos judėjimui.

7. Pagalba kraujotakos sistemai

Kraujo cirkuliacijos gerinimas ir varikozinio venų išsiplėtimo mažinimas – du neabejotini miego ant kairiojo šono, kuris padeda sumažinti spaudimą didžiausioje organizmo venoje,kuri yra dešinėje organizmo pusėje, privalumai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353